Rok 2016

13.01.2016 18:57

                 

A je tu nový rok, rok 9. Je to dokončení,uzavření kruhu. Máme jedinečnou příležitost ukončit všechny nedořešené záležitosti. Ať už se to týká vztahů,práce nebo zdraví. Jsme vedení k tomu, abychom ze svého života odstranili vše nepotřebné, co už nám neslouží. Je to výzva. Uklidit si ve vlastním nitru. Opustit staré myšlenky, názory a přesvědčení, které už nám neslouží. Postavit se dlouho odkládaným záležitostem. Je to nutné jako příprava na nadcházející rok 1. Ten je rokem nových začátků. nových cest a směrů. Andělé nás ujišťují, že jsme plně podporováni. Můžeme se tedy beze strachu postavit všemu, co je třeba dokončit a nechat jít. Důvěřujme tomu, že jsme v tomto procesu ochraňováni a je nám pomáháno. Dejme se vést naší intuicí. Jasně a přímo vyjádřeme slovy, co cítíme. Duchovní energie kolem nás nám pomůže, aby naše názory byly dobře přijímány okolím. Zaposlouchejme se do svého nitra. Vnímejme, co nám říká. Kam máme obrátit svou pozornost, kam nasměrovat svoji energii. A pak ji s důvěrou následujme. Dovede nás k odstranění všeho, co nám brání k postoupení v duchovním vývoji. S láskou nechme odplynout vše, co nás tíží a brání nám zhluboka a volně se nadechnout. Vše, co nám brání v radostném a spokojeném životě. 

Navíc se v tomto roce projevuje i vibrace čísla 3. Rok 2012 byl velkým přelomem na Zemi. Lidstvo řeklo ano novému paradigmatu. Překročili jsme nulový bod a rozhodli jsme se pro život. Ačkoliv mnohé předpovědi ukazovaly zkázu a konec planety. V tomto novém počítání času je rok 2016, rokem 3 katalyzátorem. Umocněním energie ve spojení s 9. Proto záležitosti v našich životech jsou tak naléhavé. Nelze se jim bránit. Cítíme, že už to tak nejde dál. Máme naléhavou potřebu s tím něco dělat a konečně to vyřešit.  

Přeji vám krásný a úspěšný rok. Ať se vám vše podaří, jak si přejete. Vězte, že záleží na tom, jaký si určíte záměr. Pak stačí mít hlubokou důvěru v proces, který se děje. Nenechte se strhnout událostmi, které jsou negativní. Ještě stále probíhá boj světla a temnoty. Není dobojováno, ale světlo vítězí. A tak se temné strany snaží zastrašit lidstvo. Nevzdávejte to, postavte se na správnou stranu. Ať nemají šanci. Projevujte lásku, soucit a toleranci. Náš život může být plný úžasných možností, pokud si to dovolíme...