Vizualizace k odstranění strachu

30.11.2015 08:43

Současné události ve světě vyvolávají otázku ohledně budoucnosti naší společnosti. Nenechme se strhnout negativními energiemi, které v nás vyvolávají. Velmi teď záleží na každém,aby v sobě udržel myšlenky lásky a soucitu. To co vytvoříme v současném okamžiku, náš záměr, to se promítne do budoucnosti. Můžeme tak ovlivnit to, jakým směrem se bude ubírat lidská rodina na této překrásné planetě. Záleží na každém z nás. Všichni ovlivňujeme nejen svůj vlastní život,ale i celek, protože tvoříme jednotu. Světlo a láska má mnohem větší sílu než temnota.


Postavte se strachu.

Uvolněte se, zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Představte si svůj strach. Postavte se mu čelem. Ponořte se do něj. Prociťte ho až do konečků prstů. Vnímejte své emoce, tělesné pocity. Chvíli tak zůstaňte, až jím budete celí prostoupeni. Pak poděkujte za vše, co vás naučil. Řekněte, že může jít. Už ho nepotřebujete. Napříště se obejdete bez něj. Znovu se několikrát zhluboka nadechněte a vnímejte, jak nadechujete čistou Lásku a Svobodu. Při výdechu vnímejte to nádherné uvolnění od tlaku a pout těžkých negativních energií.

Ať jsou vaše dny plné lásky a radosti, užívejte si svůj život a nenechte se strhnout do temných uliček. Každý si vybíráme svoji cestu, je to naše vůle. Buďte světlem a láskou sobě i ostatním.