Voda a emoce

21.03.2016 13:19

Vodní živel je spojen s našimi emocemi. Voda má schopnost očistit nejen fyzické, ale i ostatní energetická těla. Pohled na hladinu nás zklidňuje a harmonizuje. Na břehu vodního toku cítíme, jak je naše síla regenerována, doslova nás nabíjí svou energií. Voda odnáší negativní myšlenky, emoce a vše nepotřebné, co nám brání postoupit dále ve svém vývoji. Dobré je napsat na kousek papíru, co nás trápí a hodit do vody, proud to odnese od nás pryč. Symbolicky se tak zbavíme nechtěného a přežitého v nás. Můžeme také napsat své přání a voda nám ho svou magnetickou silou přitáhne . Jsme z 80% tvořeni vodou, proto nás vodní živel a emoce, se kterými je spojen, tak ovlivňuje.

 

 

I na Zemi zabírá větší plochu voda oproti pevnině. Doslova se koupeme v moři svým emocí. Proto je důležité udržovat v sobě pozitivně laděné emoce. Síla negativních nás velmi rychle dokáže stáhnout do nižších vibrací. A přináší nám nastavení k možnému vzniku nemocí těla i psychiky. Uzdravující moc vody byla známa odedávna. Lidé uctívali studánky s léčivou vodou, posvátné prameny. Rituály, které pro uctívání vytvořily sloužily k obnově energetického proudění, které se skrze vodu zesilovalo. V pradávných chrámech Lemurie byli stavěny chrámy doslova protkané vodními koryty a společně z minerály vytvářena energie k harmonizaci těla a léčení. Dodnes se to zachovalo v podobě lázní a minerálních vod.

ŹEHNEJME VODĚ A JEJÍ OBNOVUJÍCÍ SÍLE.  Mějme vždy na paměti její mocnou sílu a dar. Přináší nám očištění, regeneraci, omlazení a vitalitu. S proudem vody cítíme, jak z nás stéká únava a stres. Můžeme si to vizualizovat ve své mysli, proces se tím zesílí.