Zákon přitažlivosti

08.02.2016 11:55

Zákon přitažlivosti říká : To, co je podobné se přitahuje.

Naše myšlenky k nám přitahují, to na co myslíme. Bez ohledu na to jestli to chceme nebo ne. Tak, když se zaobíráme v mysli něčím, z čeho máme obavy, dáváme tomu pozornost. Je to v našem zorném poli a síla, kterou se na to soustředíme to stále kousek po kousíčku přibližuje k nám. A nakonec se to stává naší realitou. Vesmír nerozlišuje pozitivní a negativní. Tedy pokud říkám :"Nechci být nemocný. ", dávám pozornost nemoci. Moje myšlenky se tím zaobírají a přitahují to do mého života. Pokud tomu dávám velkou sílu a pozornost, nakonec se to zhmotní a já onemocním. I přesto, že jsem si to nepřál. Je třeba dávat naší mysli pozitivní aspekty a přání. Vyhledávat, co chci, co si přeji. Tedy chci být zdravý nebo ještě lépe, jsem zdravý a zůstanu. Pokud si přejeme více peněz do svého života, máme často problém říci : " Chci být bohatý." Protože z minulosti si pamatujeme, jak nám říkali, že peníze jsou špatné, bohatí lidé jsou zkažení. A tak nám zase přijde snažší říct : "Nechci být chudý." Protože být chudý v dnešní době už opravdu není nutné. A divíme se, jak se v našem životě stále projevuje, co nechceme i když se tak moc snažíme.

Pro splnění našich přání je opravdu zásadní dávat pozornost jen těm myšlenkám, které nesou pozitivní aspekty do našeho života. Dávat pozornost těm, které vyjadřují, co chceme. Všímejme si o čem často mluvíme. Co je v centru naší pozornosti. Člověk, který často mluví o úspěchu, ho dosáhne. Člověk, který často mluví o nemocech, onemocní. Nic se nepřihodí náhodně. Vše přitahujeme, bez výjimky. 

Chápeme, že signál mezi vysílačem a přijímačem musí odpovídat. Jako, když si pustíme rádio a naladíme určitou frekvenci a očekáváme, že na té frekvenci bude hrát. Stejně tak nastavujeme frekvenci vibrací našich myšlenek. Nazpátek si přitahujeme jen to, co je na stejné vibrační frekvenci, ostatní nás mine.

Vše, co prožíváme, sami přitahujeme. Zákon přitažlivosti odpovídá na naše myšlenky. Je jedno jestli myslíme na něco z minulosti nebo z přítomnosti nebo si představujeme něco v budoucnosti. Myšlenka, na kterou se soustředíme v nás vyvolá vibrace a zákon přitažlivosti na ně odpovídá. Lidé, kteří se dostanou do nežádoucích situací, často říkají, že je určitě nevytvořili. Pochopitelně, že negativní situace do svého života nepřivolávají vědomě. Ale nikdo jiný nemá moc je přivolat, než oni sami. Vytvoří je nevědomky pokud se soustředí na nežádoucí věci.

Představte si sami sebe jako magnet, který k sobě přitahuje podstatu toho, na co myslí nebo co cítí. Když si připadáte tlustí, nepřitáhnete hubnutí, když si připadáte chudí, nepřitáhnete bohatství ...ZÁKON JE NEMĚNNÝ.

Naštěstí žijeme ve fyzické realitě v prostoru a čase, kde se věci neprojevují hned. Dává nám to možnost, změnou svého myšlení, zabránit projevení nechtěných věcí ve svém životě. Nemusíme mít strach pokud máme občas myšlenky, které nechceme. Zhmotňují se jen ty, kterým dáváme dlouhodobou soutředěnou pozornost. Takže můžeme ovlivňovat své životy a nastavit si je tak, jak si přejeme. Jsme tvořiteli svých světů. Pokud budeme vědomě a bděle zkoumat a řídit své myšlenky, můžeme si vytvořit ten úžasný život, po kterém jsme vždy toužili.